Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valami jó erősítőt tudnátok...

Ákszelpóver kérdése:

Valami jó erősítőt tudnátok ajánlani ami jól szol?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdő vagyok ez ügyben nem nagyon értek az ilyen hangfal erősítő cuccokhoz.Zenére kéne alkalmanként egy-egy házi bulira mind1 hogy használt vagy új de inkább jobb lenne egy új max amit szánnék rá 50-60 ezer forint.

2014. jún. 14. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:

50-60 az erősítőre van, vagy erősítő+hangsugárzókra, mert baromira nem mindegy...

50-60-ból talán kapsz új erősítőt, ami megfelelhet.

15-25 ért kapsz használtat, jó állapotút, műszakilag kifogástalant.

2014. jún. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak erősítő kell
2014. jún. 15. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen hangsugárzók mellé? Milyen céllal? Milyen zenéhez? mekkora helyisége?
2014. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elsősorban dance/house meg még dubstep-et szoktam hallgatni,helység az egy 100 m2-es garázs lenne ahol a házi bulik lennének hangfal az még nincs de az is kéne max az is 50 ezerért
2014. jún. 15. 23:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Húha, az már nem olyan kicsi. Oda sztem legjobb lenne kisebb fajta szabadtéri hangcucc. Pl a magyar Reflex nevű cég, vagy valami JBL, Peavey cucc. 38 centis, vagy inkább 46 centis mélynyomóval. Talán nem hülyeség aktívat venni, akkor az erősítőt megspórolod.
2014. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, a kamu gagyi cuccokat kerüld messzire, Skytec, Auna, meg SAL, MNC nem játszik. Professzionális cucc kell! És ez nem biztos, hogy olcsó lesz, még használtban is.

Pl Rfelex R 300-akat el tudok képzelni hozzájuk illő erősítővel.

2014. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!