Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudok mix-et csinálni?

Hogyan tudok mix-et csinálni?

Figyelt kérdés
Most ez nem olyan kérdés hogy töltsem le a vdj-t és akkor csapassam, mert seratot használok softver vezérlővel. Csináltam már mixet de azok igazábol csak szép váltások 2 zene között, komolyabb dolgokban szeretnék gondolkodni mint pl.: Ütemek, taktok, törések mit mire keverjek rá, adott egy alap ütem és arra keverjek rá mai top slágereket vagy válasszak egy top slágert és szinkronizáljam a következő topp slágerrel.. Hallgattam nagyon sok mixet már éjjel nappal csak azt hallgatom ilyen pl.: Newik, Tomy b, stb... (Music killers rezidenseket halgatok) Letöltöttem samplereket hogy majd arra keverek rá mai zenéket (Deep house stílus) de fogalmam sincs hogy kezdjek neki egy komolyann mixnek ahol már igényes a remix tudás is PLS! Segítsetek! Mindenkit meghalgatok! KOMOLY SZAKEMBEREK LÉGYSZI VÁLASZOLJATOK HA ELOLVASTÁTOK!

2014. jún. 13. 16:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!