Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon hol lehet...

Magyarországon hol lehet kapni Les Paul Robotgitárt?

Figyelt kérdés
Lehet Kapni Magyarországon Les Paul Robotgitárt?A Gibson érdekelne legjobban,de mást is megnéznék.
2010. jan. 2. 15:19
 1/10 Thurston ***** válasza:
Na. Ezt most ne vedd kötekedésnek, de meg tudod mondani, hogy te miért szeretnél olyan gitárt? Mert én baromira nem látom semmi hazsnát, de lehet, hogy csak nem hazsnálom kellőképpen a fantáziámat.
2010. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem tudok róla, hogy a Gibsonon kívül gyártana más is robotgitárt. De egyébként tényleg nem sok értelme van. Egy gitárt behangolni kezdőknek is megy, a Gibson meg eleve rohadt drágán adja a cuccait.

A kérdésre válaszolva, úgy rémlik, hogy hangszerdiszkonton láttam már, de jobban jársz ha német ebayről rendelsz használtat.

2010. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, a legközelebbi hivatalos Gibson kereskedő, bécsben van. Szerintem sem árul más ilyet a Gibsonon kívül. Értelmét én sem látom, de a Gibson oldalán keresheted meg a hozzád legközelebb lévő eladót:)
2010. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oks köszi.Hát szerintem mégis csak jó hogy nem te hangolod.
2010. jan. 2. 23:29
 5/10 anonim ***** válasza:
hát, ez olyan, mint ha egy kocsiban például nem kell váltanodm, mert magától vált.. hogy lehet hogy kényelmesebb egy kicsit, de annak is megvan a csodája:D
2010. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Thurston ***** válasza:

Azért nem látom ennek értelmét, mert kábé ugyanannyi idő alatt hangolja be, mint én magam. De ha mondjuk valakinek lassabban is megy, az az öt perc megéri azt, hogy kifizetek kábé egymillió forintot egy olyan gitárért, ami hangzásilag a felét sem éri meg.


És akkor még nem is beszélek arról, hogy egy csomó olyan hangolást hazsnálok, ami nincs rajta ezen a kütyün...


Azzal kapcoslatban meg, hogy más nem gyártja: simán rá lehet szereltetni bármelyik gitárra kábé 70-80 ezer forintért. (Már ha megrendeled külföldről a cuccot.)

2010. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az utolsónak mondanám: nincs közelében sem az 1 milának, programozható a kütyü nem csak az alaphangolásokat lehet használni, de ezt biztos te is tudod...

én nem mondom h nem látom értelmét, nekem is jó lenne egy ilyen, gyorsabban kész lennék a hangolással és pontosabb is mintha kézzel hanglnám, tudom én vagyok a béna hülyegyerek még hangolni sem tudok, pontozzatok le

2010. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bumbi02 ***** válasza:
már nem azé... de a hangolás kezdőként is egy 2000 forintos hangológéppel maximum 5 perc... maximum!!! 5 perc spórólásér több száz ezer forintot? hagyjatok már... vki jó példát irt.. olya mint egy automata váltós kocsi/motor.. biztos kényelmesebb de nem jobb...na meg aki folyamatosan robotgitárral hangoltatja be magának sose fogja megtanulni hangolni a gitárját.. következő mi lesz.. megnyomok egy gombot a gitáron és akkordokat jáccik nekem?
2010. aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kgmate válasza:
például az az értelme a robotgitárnak, hogy behangolja TÖKÉLETESRE, és ha úgy érzékeli, hogy miközben játszol, elhangolódik, akkor egyből visszahangolja, és voálá nem szarakodsz szám közben a hangolással.
2012. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bumbi02 ***** válasza:
Hát az már rossz ha számonként hangolni kell a gitárt, mert nem tartja a hangolást.
2012. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!