Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mr. Bustatol es Essemmtol...

Mr. Bustatol es Essemmtol szeretnek autogrammot de nem tudom hogy hova kell levelet kuldeni a valaszboritekkal!?

Figyelt kérdés
elore is koszi a cimeket
2014. jún. 10. 09:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Sajnállak ha ilyen hamis bálványokért rajongsz...
2014. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ezt inkabb hagyuk... mindenkinek mas tetszik.... en a rapet es a rockot szeretem akkor azt szeretem -.-.... ha vmi nem tetszik igy jartal.....
2014. jún. 10. 16:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Bukta egy képmutató senki. Szerintem te is egy 10 éves kislány-prostituált vagy. Régen még egész jo volt a zenéjük, de ez at ment abba, amit ok szidnak. Csak arról szól lényegében, hogy "megeszitek az ondóm, a péniszem szátokba veszitek, 9x jártam meg a poklot, ezért van béemwém, amit 30 évig lízingeltem de abszolút megérte, dzsedi vagyok mindenki tudja miért" persze ő 6 fokkal tràgárabb kifejezéseket használ...
2014. jún. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok az........ 15 leszek es kutvara nem erdekel h ki mit mondd rola ._____. en szeretem es ennyi...
2014. jún. 11. 19:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs több kérdésem...
2014. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
0%

De,en ezt nem ertem "mindneki" (tisztelet a kivetelnek)utalja a MR.Bustat de megis mindenki vagja a szamjait...Ez kicsit furcsa nem :D De ha valakinek tenyleg nem tetszik ne hallgassa! ;) S hagyja hogy a masik birja a zenejet akkor hallgasa es ne egyfolytaba csak szidja a zenejet... ;)

UDV egy RTM-MR.BUSTA FAN.....RTM4LIFE ;)

2014. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor legyen mára nevük Feak Trill, mert az ég világon semmi "realség" nincs bennük.
2014. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A neved a fogalmazásod és a helyesírásod annyira, de annyira kibas****ul jellemző az összes busta rajongóra, ha nem mondod akkor is tudtam volna, hogy élsz halsz érte.
2014. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
pontosan... am vegre valaki erti... van 1 ember aki erti.. yuppi.... a tobbire neg inkabb nem valaszolok
2014. jún. 25. 08:12
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
A kérdezőhöz hasonlóan én is rap-et, rock-ot szeretek hallgatni, és bírom Busta számait! Sokan nem képesek megérteni a szövegeit, pl vannak akik szerint Busta szövegei csak trágárkodásból-keménykedésből állnak, de az a helyzet hogy ez nagyon nem igaz! Annyira nevetséges, hogy mindig mindenki a trágárságba tud csak belekötni. Kíváncsi lennék, hogy pl. az Édesanyám, vagy a Meghalni jöttem c. számokba hogyan kötnek bele! Van ott bőven mondanivaló, csak nem képesek értelmezni sokan.
2014. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!