Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zene szerkesztéshez valami jó...

Sándorjános kérdése:

Zene szerkesztéshez valami jó programot tudtok?

Figyelt kérdés
Nem akarok DJ lenni, de kéne valami, amin sok mindent el tudnék intézni, zenei alapot generálni, felvett anyagokat illesztgetni, ilyesmik.

2014. jún. 9. 21:28
 1/4 anonim válasza:
Ableton, Reason. Én ezekkel szoktam több kevesebb sikerrel alkotni.
2014. jún. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdőknek FL Studio, haladóknak Ableton etc etc...
2014. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nincs billentyűm, basszusgitáros vagyok, de a rögzített anyagaim nem tudom összeilleszteni, esetleg rafinált dolgokkal pl. kristálypohár hanggal kiegészíteni, amit szintén hanganyagként csatolhatnék hozzá, vagy valami trombitát, zongorát hozzávágni, amit ilyen programokban meg tudnék oldani szerintem. Köszönöm a válaszokat! Ha van más alternatíva, az is érdekel.
2014. jún. 11. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:
A haganyagok egymáshoz csatolásához bőven elég a jó öreg Audacity :) Azt, hogy zenei alapot jól lehet-e benne generálni, azt nem tudom, mert azt a funkciót nem szoktam használni.
2014. jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!