Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszik nektek Ákos új...

Hogy tetszik nektek Ákos új száma?

2014. jún. 1. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem annyira jön be, amúgy se, csak az előkelő idegent szeretem tőle :)
2014. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pedig ez is az a stílus :D
2014. jún. 1. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Egyáltalán nem.

Hiába pattog Ákos, hogy sokaknak mennyire nem jön be az új stílus, és erre reflektálva dobálózik ilyen Főleg régen c. dalocskákkal. Pedig nem az emberek hibája, hogy "elvárják" egy előadótól, hogy legyen stílusa.

Ez nem azért van, mert beszűkült a zenei ízlésük.

Én hallgatok Slasht, Aerosmith-t, RHCP-t, ugyanakkor Daft Punkot vagy néha Fluor Tomit is.

Csak az van, hogy ezek külön-külön előadók, mindegyiknek megvan a maga stílusa. Ami Ákosnak nincs, elveszett.

Bele-belehallgatok mindig az új albumaiba, és olyan, minta aki folyamatosan keresi azt az utat, de nem találja:)

Nem bír megállapodni, egyik évben rocklemezt ad ki, következő évben vonósokkal áll ki, aztán üdv a hangszereknek, és elkezd elektronikus stílusban alkotni, ami már nagyon nem áll neki jó.

Röviden: elvesztette a zenei identitását. Örülök, hogy a legtöbben nem hozzá hasonlóan gondolkoznak, én bele is betegednék, ha Slash holnaptól Michael Jackson nyomdokaiba lépne (akit amúgy szintén szeretek, de hát na).

A régebbi számait még mindig hallgatom, a korábbi albumainál még érzem az önazonosságot, de ezeket a "furcsaságokat" nem tudom élvezni.

Abban igaza van Ákosnak, hogy több ezer ember még mindig imádja a munkáját, csak ezek az emberek többnyire 1) Ákos fanatikusok 2) jobboldaliak(-keresztények) 3) zenei ízlésük... na jó, nem sértegetek senkit:)

Mindenkinek olyan, amilyen.

21/L

2014. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zakos válasza:

3.

Nagyon örülök neked, hogy sikerült a politikánál kilyukadnod. Nekem egyébként mind a régi, mind az új Ákos tettszik. Ez a szám szerintem kifejezetten jó lett, a szövege is tettszik. De nekem a legjobb Ákos számok akkor is a Tarzanban vannak. :D

2014. jún. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!