Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok mondani olyan rock...

Tudnátok mondani olyan rock számokat, ahol valami sátánhoz kapcsolhatóról énekelnek?

Figyelt kérdés

Találkoztam keresztény bandákkal, ezért érdekelne valami ilyesmi is. Konkrétan viszont még olyan dalokat nem hallottam, ahol vallásosságról, vagy épp istentagadásról lett volna szó.

A TPR elég vad, és láttam már Taylor Momsent fordított pentagrammban fekve, de az egyik videóklippben keresztes nyaklánca volt, és láttam képeken, hogy két blúzára is varrva volt a kereszt. A banda logójánál is megjelenik ez a kettősség, bár a szimbólumuk kereszt, a rá rajzolt nyíl lefele mutat, ami számomra mégis a negativitást jelzi. A vallásukról nem olvastam, bár kerestem. Erről esetleg tud valaki?



2014. máj. 31. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Iron maiden- number of the beast
2014. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Még jöhetnek :)

2014. máj. 31. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:
2014. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2014. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, és főleg angol érdekelne. :)
2014. máj. 31. 19:19
 6/9 anonim ***** válasza:
hallgass black-metalt
2014. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Érdekes tanács, azt hiszem, megfogadom :D
2014. máj. 31. 19:48
 9/9 anonim válasza:
100%

Tankcsapda-A Fény a fegyverem

Pokolgép-A Sátán

A kereszt már sok-sok ezer évvel megelőzte a Kereszténységet,egyszerűen csak ellopták a Pogányoktól,mint minden mást!Egyébként nem hiszem hogy,Sátánisták lennének.

2014. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!