Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok olyan zenekészítő...

Tudtok olyan zenekészítő programot ajánlani, amivel Kelta zenéket készíthetek? Esetleg még fantasy stílusra is jó lenne?

Figyelt kérdés

Pl. amivel ilyen zenét készíthetnék:

https://www.youtube.com/watch?v=jiwuQ6UHMQg



2014. máj. 31. 02:04
 1/1 anonim válasza:

Nem igazán fogsz olyan komplett csomagot találni amiben minden, kimondottan kelta zenéhez jó hangszer benne van. A Yamaha Tyros 4 és újabb billentyűi hardveresen jók, ha jól tudom a linkelt videó szerzője is ezt használja. Viszont ehhez tudni kell zongorán játszani, és mellesleg elég borsos az ára.

Olcsóbb, de talán jobb megoldás lehet, ha külön szeded össze a szoftveres hangszereket. Még így is el tudja érni a több százezres árat, de a Tyroshoz képest mindenképp olcsóbb.

Először is szükséged lesz magára a szerkesztő programra. Én a Reapert ajánlom: [link] (Bármilyen Vst kompatibilis szerkesztő jó lesz.)

Aztán a hangszerek: a hárfa, vonós és fúvós hangszerek talán egyik legjobbja a Hollywood Strings: [link] Amik még jók, a Quantum Leap sorozat Ethnic Instruments hangszerei, szerintem itt lesz skót duda is.

Természetesen rengeteg Vst hangszer és hangszercsomag létezik, pl. Vienna Symphony Orchestra is nagyon jó, viszont nagyon drága.

Ingyenes hangszerek is léteznek, de a minőségük sajnos messze nem az igazi.

2014. máj. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!