Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen szájharmónikát vegyek...

Milyen szájharmónikát vegyek teljesen kezdőként, minden alap nélkül?

Figyelt kérdés

Csak saját szórakozásra kéne valami, de én egyáltalán nem értek hozzá, szal akár konkrét javaslatot is szívesen veszek :)

(ne legyen azért vmi kínai szemét)


2014. máj. 28. 01:54
 1/2 Warren Scott ***** válasza:

xD Valami hasonlót kérdeztek pár napja, úgyhogy másolom a válaszomat ;)


Hohner Blues Harp MS

Hohner Marine Band Classic


Ezeket tudnám javasolni kezdésnek. No nem mintha én sokat játszottam volna, de én a Hohner Blues Harp MS változattal kezdtem és nagyon jóindulatú hangszer, kézre áll pedig nincs apró kezem, MS azaz moduláris lamellás, szóval csavaros rögzítésű, így ha a későbbiekben állítani szeretnél a lamellákon, vagy annyit fújnád, hogy elgyengülne a rezgéstől akkor cserélhető.


Nekem "C" van, hangzása is szép és általánosan olyan, hogy majd' mindenféle zenéhez jó egy kicsit, bármilyen stílus felé indulsz, kezdésnek teljesen jó.


[link]

2014. máj. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm a válaszodat:)
2014. máj. 29. 01:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!