Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » GITÁROSOK! Nem találom ennek...

GITÁROSOK! Nem találom ennek a számnak a hangolását. Aki jártas az ilyesfélékben, az árulja el kérem szépen, hogy milyen dallamban szól a gitár? :D

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=796Xcj_RH1o

Szerintem standard biztos nem, és próbálkoztam egy ilyen verzióval is: Cisz, Fisz, B, E, Gisz, és Cisz megint (6,5,4,3,2,1). De valahogy így se stimmel.

Mellesleg acélhúros Cortom van, ami eszméletlen jól szól, büszke vagyok rá :)



2014. máj. 26. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg de.. nem tudom mire gondolsz de az ég világon semmi köze ehhez, hogy hogyan van hangolva egy gitár. Másrészt meg honnan az istenből tudnánk mi így, hogy hogy van hangolva ?


:)))

2014. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak szeretném letabozni magamnak, de sehogy se áll kézre a zene :( Egy ismerős amúgy ajánlotta hogy a fenti cisszel próbálkozzak, de nem sikerült még megtalálnom a jó akkordot :( Szóval ehez kértem volna segítséget. De azért köszi a kommented, legalább valaki nézi is ezt a kérdést:D

Am. nem rég kezdtem el gitározni, de csak magamban, tanárra egyenlőre nem telik, viszont bevan tervezve :D

2014. máj. 31. 13:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!