Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok nekem infókat mondani...

Tudtok nekem infókat mondani LA Capone-ről RondoNumbanine-ról Lil Reese-ról Fredo Santana-ról Chief Keef-ről Lil Durk-ről?

Figyelt kérdés
Egész OTF gang...Capone halála konfliktusok meg a Chicagoi gengszter rap... minden érdekelne.

#Chief Keef #RondoNumbanine #Lil Reese #Fredo Santana #Lil Durk
2014. máj. 25. 12:58
1 2
 1/11 tomcikaaaaaa válasza:
Nem talalkoztam meg magyarral aki szeretne chief keefet fredot meg ilyeneket.
2014. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Akkor itt van még egy magyar aki szereti GBE-t:D

Elég hosszú sztori lenne most ezt így leírni. Ha megnézed a szövegeit Sosa-nak rapgenius-on ott sok mindent elárulnak.

2014. okt. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én sem hittem hogy valaki szereti a chicagoi drill zenét. :D én is szeretem. youtubeon rákeresel, ha van egy kis angoltudásod ott beszélnek ilyen dolgokról néhányan.
2015. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
én chief keefet még a finally riches időkben hallgattam... szerintem akkor sokkal jobb volt mint most :)
2015. jún. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hunorr válasza:

Sajnos azóta már Capo is csatlakozott LA Caponehoz:(

Én is imádom az egész GBE-t.

2015. júl. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én is hallgatok Chicago Drill zenéket kedvencem Chief Keef de ettől függetlenül hallgatom kb. az összes Drill előadót (King Yella, Lil Jay stb.) Kivétel Soulja Boyt XD De ha érdekel valami, akkor írj rám e-mailben és ott elküldöm a facemet, tudok sok mindent már a Chicagoi rapről, ha érdekel! :) (availablemoo@citromail.hu)
2015. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

a magyarok gázok és gáz zenéket halgatnak

nincs ritmusérzékük és stílusok

de örülök h probálkoztok

2017. júl. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nyílván ide kell offolni és oltogatni egy már több mint 2 éves kérdés alá... :D Amúgy meg nagyon kevesen hallgatnak Chiraq-i előadókat Magyarországról, szóval nem tudom mit általánosítasz. Arról meg nem is beszélve, hogy szerintem sokkal jobbak és ritmusosabbak, mint a mai mainstream rap zenék. Bár nyílván ez is ízlés kérdése. Csak sajnos már nagyon kevés jó drill szám születik manapság, mert a jó előadók nagy része már vagy le lett lőve, vagy börtönben van, vagy szétcsapta magát lean-nel/fűvel/xanaxal és egyébb finomságokkal.
2017. aug. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 IkerK válasza:
ALMIGHTY SO..
2018. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
denagy :DD nem is tudtam hogy magyarba regen valaki ismerte ezeket… hala isten mára már sok dokut csinaltak chiraq-ről es hogy mi volt ott akkoriban, hallgatjatok meg oket/ki a kedvenc (volt), La,meg cheefet regen sokat porgettem
ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!