Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan lehet kottát szerezni?

Honnan lehet kottát szerezni?

Figyelt kérdés
honnan lehet zongora kottát szerzni?Nekem első sorban a 100 monkeys-keep awake című szám zongora kottája kéne,de más ismertebb pop,rock kották is érdekelnek.És ha lehet olyan ahol megvan mutatva hogy hogy kell lejátszani(az is a kérdésem hogy milyen program van ami meg mutatja hogy kell lejátszani és hogy hangzik csak a hangszer kiséret)vagy be van írva hogy melyik milyen hang,de ez nem muszáj ha nincs olyan.

2014. máj. 18. 10:11
 1/1 ---R33--- válasza:

Kezdőnek (haladóknak is) én a Guitar Pro-t ajánlanám. Le is játsza, remek a felülete, egyszerű kezelni. Beállíthatod, hogy csak a kottát mutassa, és tádáám. :) Ki is nyomtathatod.

[link] ez az egyik legnagyobb tabos oldal. Kedvedre keresgélhetsz. Remélem segítettem :)

2014. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!