Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hányan vagyunk itt akik a...

Hányan vagyunk itt akik a rockzenét életformának tekintik?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok tinédzser,de érdekel ki az ki jól érzi magát így s ezen a vonalon szeretne maradni!

2014. máj. 14. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak hallgatom és örülök neki. Semmi tehetségem vagy hangom. :/
2014. máj. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugyanaz, mint az első
2014. máj. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tengor ***** válasza:

Hallgatom és tartom, követem azokat az értékeket, amiket az igényes rockzene közvetít. Sosem voltam pogózós, börszerkós, bakancsos rocker.

Nagyjából ezt a vonalat szeretném is követni, ez amolyan középút féleség.

2014. máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sándorjános ***** válasza:
Amióta az eszemet tudom hallgatok rockzenét, a legtöbb ruhám még vall is rá (együtteses póló, terepmintás nadrág, de bakancsom nincs). Régebben hosszú hajam volt, de én az a fajta vagyok, akin nem vagán, hanem inkább lányos, hát levágtam. 2 és lassan fél éve basszusgitározok. Hogy mondjam nem feltétlen a rock és metál koncertek vonzanak, hanem ami pörgős és jó a hangulat, pogózni is szoktam.
2014. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Punk rock,harcore punk között mozgok lassna 4 éve és a többi zenét, zenei stílust hallva nem igazán fog változni remélem :) Öltözködésemen alig észrevehető Fekete feszülős nadrág láncal,vagy világos szaggatott farmer többnyire szürke,sötétkék póló,tornacipő,pár szegecs itt-ott alig észrevehető,rövid haj..Példakép: Timothy (Tim) McIlrath
2014. máj. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ici-pici koromtól punkon nevelődtem (véletlenül megleltem apa Auróra kazettáját), és azóta is velem van a műfaj...néha (2-3 évente) vannak kilengéseim, amikor nekem igenis zöld/rózsaszín haj kell, de többnyire kifinomult az ízlésem úgy, hogy ezen a vonalon maradtam...Nem a haj teszi a punkot, hanem az eszme...:D

Persze emellett kitartok a metál mellett, ott vannak korszakaim, hogy mikor mit fogadok be, de a műfajból soha nem léptem ki, és nem is fogom...Ha apám tud 46 évesen rocker lenni, én se növöm ki szerintem...(bár ő tényleg az az ősrocker...Lord, Dinamit meg ilyenek)


19N

2014. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Külsőségekben nem, a műfaj szeretete viszont megvan már sok-sok éve, uh valszeg engem már így fognak eltemetni. Műfajon belül változott azért sokat az ízlésem, régebben mondjuk úgy tömegrock-ot hallgattam amit a média tolt úgy-ahogy, ma meg főleg rétegzenét, de ez a korral jár, na. A külsőségek sosem vonzottak igazán, ezt a "sex-drog-rock'n'roll" dolgot sem nekem találták ki, de hát a tartalom a lényeg, nemigaz?
2014. máj. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!