Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem tudok táncolni! Mit tegyek?

Nem tudok táncolni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16éves vagyok lány...és nem tudok egyáltalán táncolni,de ugye a barátaim meg mindig járkálnak discoba meg ide oda,én meg mindig kitalálok vmit,hogy miért nem megyek.Nem érzem jól magam,mert nem tudok táncolni,de tényleg egyáltalán nem.Alkatilag ha lehet gíy fogalmazni semmi baj nincs velem.De most mit tegyek? ez lányoknál szerintem nagyon ciki..:S
2008. júl. 28. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Menjél tánciskolába! Művelődési házakban rendeznek ilyet...
2008. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs elég önbizalmad,szerintem gyakorolj otthon tükör előtt zenére,ha discoba akarsz menni akkor olyan stílust,dance,trance,dj stb.. nem nehéz csak ÖNBIZALOM.

Csinálhatsz olyat is,hogy áthívod pár barátnőd beszélgetni,közbe kapcsolsz 1 kis zenét,ki-ki mász ropiért,üccsiért és táncizva vidd be,vagy csak állj neki táncolni és kiderül,biztos nem fognak nevetni,sőt lehet még veled együtt nyomnak egy jót:-)

2008. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Diszkóban nem feltétlenül kell táncolni,ha sokan vannak,nem is lehet.Menj el,nézd meg,mások hogyan csinálják.Esetleg otthon tükör előtt táncolj a kedvenc zenédre,és figyeld meg a mozgásod.Nem hiszem,hogy béna lennél :-)
2008. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
62%

discoba táncolni? :D

ott inkább csak a seggrázás meg a keverés megy..egyik sem nehéz ;)

2008. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
ez tényleg csak az önbizalomról szól. ha az megvan, nem lesz gondod a tánccal
2008. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
nézzél táncos filmeket és videókat majd gyakorolj ezek után
2008. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
én má kiprobáltam mer amugy nekem se ment nagyon a táncolás..:Sde a tükör elött be vált..:D;) meg ugy elmentem discoba hogy nem tudtam táncolni de belejöttem közbe...:D
2009. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!