Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fog az Asking Alexandria...

Fog az Asking Alexandria Magyarországra jönni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy voltak Hegyalján de akkor még én is egy idióta BVB rajongó voltam akinek a bvb koncert volt az álma. És hát már nem szeretem annyira, vagy mit mondjak "kinőttem" és nagyon bánom, hogy akkor nem mentem el, de ugye jönnek majd még?

2014. máj. 2. 06:19
 1/3 anonim ***** válasza:
hát idén a hegyaljára biztos nem mert el marad idén a hegyalja. esetleg más fesztiválon még lehet vagy bpest-en a dürerkertekben szokot még lenni.
2014. máj. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2015.06.27. akkor fognak jönni Mo.-ra :)
2014. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Előttem lévő valaszolót kijavítanám. 06. 17. :) méghozzá 16.15-23.00-ig játszanak ők és a Hollywood Undead a Budapest Parkban. :)

U.i.: Nem értem, hogy a Black Veil Brides miért zárná ki annak a lehetőségét, hogy mellette az Askingot is hallgathasd/szerethesd...? Én 2011 óta ismerem, hallgatom(mikor melyiket többet, de volt már olyan is, hogy egy ideig alig hallgattam őket) és imádom mindkét zenekart... Ott voltam a 2013-as Askingon is. Emellett Alvin rajongó is vagyok és még rengeteg másik magyar illetve külföldi bandát hallgatok a lehető legkülönfélébb stílusokból...

2014. dec. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!