Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Pink Floyd-Another Brick In...

Pink Floyd-Another Brick In The Wall számáról. Mit akar mondani ez a klipp, ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Esetleg vki tudna segíteni abban h az angol szövegnek,a klipben,mi a jelentése?
2014. ápr. 28. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Elég rossz helyre került a kérdésed és ráadásul nem is egyszerű téma.Röviden az a lényeg hogy minden ember egy tégla a falban.Ugyanolyan mindenki és nem kell oktatni tanitani őket.A tanárok meg hagyják békén a gyerekeket.Ugyis mindenki egyforma lesz.Mint a főszereplő édesapja aki elment a háborúba ő is egy volt a sok közül.Na most aztán mán én is jó belegabalyodtam.
2014. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem pont az ellenkezője annak, amit az első írt. Minden ember természeténél fogva egyéni és különböző, és nem szabadna őket egységesíteni, az iskolarendszer, katonaság és hasonlók által erőszakosan ugyanolyan átlagosra alakítani. Ez nagy mértékben jellemző volt az önkényuralmi rendszerek, például a náci vagy kommunista diktatúrákra, éppen ez ellen emel szót a Pink Floyd, legalábbis én így értelmezem a dolgot. Sajnos úgy látom, az országunk mostanában olyan irányba indult el, hogy ez a dal legnagyobb szomorúságomra ismét egyre inkább aktuális lesz.
2014. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Te meg második egy kis szaros patkány vagy.Nyomogatod itt a rossz válasz gombot.Pedig itt arról volna szó hogy véleményt mond az az ember a kérdésre vagy választ ad.És nem egy megválaszolóval foglalkozik.Csíra.
2014. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!