Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ennek a számnak a címe?

Mi ennek a számnak a címe?

Figyelt kérdés
Sántikál a címe minden lába rímel újra kezdtem s ezalattegy esztendő leszaladt de az égre nézve alig vettem észre, hát igen egy felhő szált, s az a felhő nem is szált lebegett vagy állt el mindegy ő várt rám Azt a felhőt néztem én majdenem fordul én felém csak lehullott rólam mint katonmúltam. Ismét kezdtem háborút lehet hogy címe százsorú volt az első versszak jajgatott mint verda. Jaj mit is kerestem ott katonák kóró testeit .... terelte lépteimet erre. Hát ez lenne amit úgy hallottam :) örülnék ha tudna valaki segíteni :P

2014. ápr. 21. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Dobom a megoldást! :P

Ez egy vers.

Hollós Korvin Lajos: Csonka vers (Holt katonák balladája)

2014. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem erre gondolsz

http://www.youtube.com/watch?v=ptAaa-25dh0


Amit te leírtál kicsit "sántikál" , de nem baj itt a szöveget is el tudod olvasni.

2014. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
No igen, ez az első válaszban leírt vers megzenésítve!:)
2014. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2014. ápr. 29. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!