Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megéri-e házilag előállitani...

Megéri-e házilag előállitani egy erősitőt? (kb.200W-osat és IC-set)

Figyelt kérdés
A v8laszokat előre ios köszönöm?
2014. ápr. 21. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Házilag erősítőt általában az alábbi három dolog miatt csinálnak az emberek:

1. A készítő bizonyosságot szerezzen arról, hogy meg tudja csinálni.

2. Felhalmozott/hozzájutott otthon egy csomó kacatot/kacathoz, de nem bír vele mit kezdeni.

3. Van a fejében egy hangzás, amit addig egyetlen erősítőben sem hallott még meg.


A 2. opció kivételével szerintem ráfizetés a házi erősítő fabrikálás, ettől függetlenül lehet létjogosultsága.

2014. ápr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor a házi drágább, mint a gyári.
2014. ápr. 22. 09:47
 3/5 A kérdező kommentje:
amator fejemmel osszeszamoltam es olcsobb a házi.
2014. ápr. 22. 09:48
 4/5 anonim ***** válasza:

ez sokmindentől függ.

Vannak olcsó IC-k, amikhez pár alkatrész hozzáadásával, erősítőt építhetsz.

mire kell az erősítő.

Egy olcsóbb házi cucc, nem lesz olyan, mint egy gyári, de pl kínai csodákat megközelíti.

Én szerettem barkácsolni, minden erősítőm tökéletesen működik, de pl hangzásban messze elmarad mondjuk egy siva, vagy Castone végtől.

2014. ápr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-esnek nagyon igaza van.

Kérdező, azt is beleszámoltad, hogy illene valami ízléses doboz neki, meg gombok, meg korrekt hűtőborda, valami védelem, egy jó masszív tápegység... ezek nem olcsók, ha venni kell híradástechnikai boltban. Vesd össze a használt nagy teljesítményű Hi-Fi erősítők áraival...

20..25-ért kapsz elég masszív Pioneert, Kenwoodot stb..

2014. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!