Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek is idegesítő...

Szerintetek is idegesítő Pharrell Williams: Happy című száma?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

De mennyire!!!

Ha csak meghallom, már be kell fognom a fülem. A klip még elmegy, de maga a zene és az énekes valami borzalom. Szerintem Pharrell Williamsnek csak szar számai vannak.

Nem értem mért tetszik olyan sok embernek :O A környezetemben is elég sokan bírják.

2014. ápr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is egy csomó ismerősöm van aki nagyon szereti,és állándóan azt hallgatják borzalmas.... a legjobb barátnőmnek is ez a kedven c száma és ma találkoztunk és cégig ezt hallgatta az agyamra megy már nagyon idegesítő....
2014. ápr. 17. 23:59
 3/7 anonim válasza:

Az! Az egyszerű szövege pont kimeríti az átlag ember igényét.

Miért szeretik annyira? Az utóbbi években sehol sem volt Mr Pharrel úr, de a Daft Punk fel emelte a süllyesztőből.

2014. ápr. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az a szar,h mindenhol szarrá játszották már jó ideje, de még mindig tolják.
2014. ápr. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó zene,nekem ez az egyik kedvenc zeném. Mindenkinek más az ízlése.
2014. ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy te nem ismerted Pharrell-t, már elég régóta híres a hiphopban és R&B-ben. Snoop Dogg miért állt volna össze vele már 2003-ban ha tényleg nem lett volna sehol? (Pl. Beautifull c. dal)

A kérdéshez visszatérve, nekem kezdetben nagyon tetszett a dal, amíg nem kezdték naponta 20x játszani a rádiók.

2014. ápr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is tetszett, akkor untam meg mikor elkezdték felrakni a különböző városok-ban forgatott klippeket amik alatt természetesen kivétel nélkül a happy megy :D . A klipp-ek(amit még nem láttam) érdekelnének de a zenét már nem tudnám többször meghallgatni.
2014. ápr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!