Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen hangfalat vegyek?...

Milyen hangfalat vegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés

venni akarok hangfalakat és én ezeket néztem ki : [link] (2darabot)


vagy ebből vegyek 2 darabot : [link]


és a kettő mennyivel különbözik egymástól ? meg meg éri-e ez a márka ? és ezekhez kell külön erősítőt vennem ?


2014. ápr. 15. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

A kettő annyival különbözik, hogy a felső aktív (beépített erősítővel rendelkezik) a lenti pedig passzív (ahhoz kell erősítő mert nincs beépítve). Egyikből sem kell két darab, mert két aktív felesleges, 2 passzívhoz meg kell külön erősítő, szóval mindkettőből kell 1-1db és kész.


Az hogy megéri-e? Ez tőled függ hogy mennyire kedveled az igényes hangzást, ha az a cél hogy ordítson mint állat, akkor jó választás, ha élvezni akarod a hangzást akkor pedig a lehető legrosszabb, mint a SAL úgy általában. Ezek a hangfalak/hangszórók olcsók és nagyon rossz minőségüek (a hangzásra gondolok). Szerintem vegyél egy JBL szettet, nekem ilyen van, nem azt mondom hogy a legtökéletesebb, de a SAL-tól fényévekkel jobb és élvezhető hangzása van. itt egy link hozzá: [link]

vagy egy Reelop-ot: [link]

2014. ápr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát azért 150-200 ezerért nem akarok hangfalat venni..nekem csak arra kell hogy gépre rákössem és szóljon rendesen , nem kell nagyon de nagyon csak értelmesen tudjak zenét hallgatni és kész .
2014. ápr. 17. 16:56
 3/4 A kérdező kommentje:
[link] és ez jó vagy rossz ?
2014. ápr. 17. 17:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak a géphez kell, akkor miért PA hangfalakat nézegetel? Ezek a PA-k nem arra vannak hogy szobában használd őket, hanem hangosítási célra, ahol inkább a nagy hangerő kell nem a hangminőség. Másrészről, ne ess abba a hibába te is, mint sokan ebben az országban, hogy ha ráírják valamire hogy pl. 300W, az akkor tényleg annyi. Nem annyi!! 2*30W valós zenei teljesítménynél egy 5*5-ös szobában elfosod magad, és hallássérült leszel olyan hangerőt képes leadni egy hangfal, 2*80W-ot ember nincs aki kibír egy szobában 90%-on járatva. Szóval az hogy mit írnak rá, meg az hogy mit tud valójában, az két külön fogalom. Szobába olyat keress, aminek tudod élvezni a hangzását és szívesen hallgatod, mert gyönyörű, tiszta, részletező hangja van, pl. egy ilyet: [link]

vagy egy ilyet: [link]

vagy ilyet: [link]

egy ilyen erősítővel például: [link]


Szobába ezek a hangfalak tökéletesek, ha a hangerő miatt izgulsz, amiket linkeltem, azokkal ablakot törhetsz és poharat táncoltathatsz. Ne arra törekedj hogy új hangfalad legyen, hanem arra hogy minőségi, sok használt hangfal kifogástalan állapotban van és gyönyörű hangzással bír.

2014. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!