Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sürgős segítségre volna...

Sürgős segítségre volna szükségem, van valakinek alesis guitar link plus nevű kábele?

Figyelt kérdés
Vettem egy Alesis Guitar Link nevű kábelt, amelynek egyik fele USB, másik fele Jack dugó a gitárba. Elektro-akusztikus gitárom van. Feltelepítettem a hozzá kapott programot, azaz a Guitar Rig 4-et, beállítottam mindent úgy, ahogy azt kellett, mint a segéd videóban is mutatta a fickó. Viszont mikor csatlakoztatom(bedugom) az usb-t a gépbe elmegy a hang magán a gépen. Nos, így nem tudok rocksmithezni sem és semmilyen más zenét hallgatni. A programban amit hozzá kaptam a Guitar Rig 4-ben a metronómot hallom, de a gitár nem szól. Lehet-e az a baj, hogy ez csak elektromos gitárhoz van és nem elektro-akusztikushoz ?? Bár szerintem ez hülyeség :) Akkor miért nem szól magában a programban a gitár ?? És miért nincs hang a gépen?? Értelmes válaszokat előre is köszönöm, remélem megérthető voltam.
2014. ápr. 14. 22:44
 1/1 A kérdező kommentje:
Probléma a beállításokkal volt, már működik a programban, a Guitar Rig 4-ben, szépen szól, már csak Rocksmithet kell megoldani. Amint kimegyek a programból elmegy a hang :( és fel sem ismeri a gitárom a rocksmithben
2014. ápr. 15. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!