Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudnám letölteni...

Honnan tudnám letölteni Király Viktor új albumát ingyen?

Figyelt kérdés
nem a megasztárosat
2009. dec. 20. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
nem tom de az nagyon szarul enekel vag yis bocs nem is tud enekelni csak az apja lefizette a tobbit na mind1 amugy beirod hogy király viktor uj albuma es valahol letod tolteni enyire sotet ne legyel mar
2009. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hozzászólást kértem az énektudásához és a hangjához, meg hogy ki fizetett le kit. egyszerű kérdést tettem fel, ha nem tudod a választ, miért írsz? azért nem ártana egy kis illemet tanulnod. ez az oldal arra van, h ha valakinek segítség kell, az kérjen, és aki tud pedig segítsen. a személyes véleményedre én nem voltam kíváncsi. legközelebb tartsd meg magadnak
2009. dec. 21. 12:00
 3/9 anonim ***** válasza:
ez nem szemelyes velemeny ez ilyen alapdolog kerdez mar meg valakit nem tud enekelni tiszta rohej amikor at kapcsoltam a megasztara mindig akkorakat tudtam rajta rohogni es amugy enyire hulye ne legyel mar hasznald a googlet a google a baratod
2009. dec. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy jössz te ahhoz, hogy lehülyézz másokat? Szerinted csak úgy fogom magam és írok ide, még mielőtt körülnéznék a neten? Nyilván azért kérdezem meg, mert nem találom. Ha ilyen nagy okos vagy, akkor linkelj már be egy oldalt, ahonnan le lehet tölteni. Egyébként meg nem igazán vagy tisztában a személyes vélemény fogalmával. Már ne is haragudj, de számtalan ember van ebben az országban, aki szereti Király Viktort. Az hogy te meg a környezetedben élők nem kedvelik, nem mindenkit jelent. Szerintem az a sok ember, aki elmegy a koncertjére, nem azért fizet, mert mert nem tudja hová rakni a pénzét! És még egyszer mondom, tanulj egy kis illemet, és nézz magadba, mielőtt mások bunkózol!
2009. dec. 21. 17:51
 5/9 anonim ***** válasza:

de komolyan nem tud enekelni csak az apja elintezet neki mindent hogy ne tunjon losernek mert hogy a kiraly linda az tudot valamit o semit es ezert volt igy amm kerestem megneztem a google elso oldalat de semmi nem tehetek rola hogy ilyen senki nekeseket nem hoz ki o.O

az utolso 2 valaszolo amugy szerintem ezert nem valaszolnak neked az emberek

2009. dec. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ha csak ugyanazt tudod mondani, akkor inkább ne is írj. Már elmondtam hogy nem vagyok kíváncsi a véleményedre! Igazán felfoghatnád már, de látom nehezedre esik.

Ha neked nem tetszik a hangja, akkor ne hallgasd. ennyi. miért kell százszor ugyanazt elmondani???

Foglalkozz a saját dolgoddal, és ha nem tudsz értelmes választ adni, akkor még egyszer mondom: NE ÍRJ!!!

Egyértelmű, hogy mások is azért nem írnak, mert nem tudják a választ. De ők legalább nem írogatnak felesleges hülyeségeket, mint te!

Csatlakozz inkább egy Utáljuk Király Viktort fanclub-hoz, ott legalább kiélheted magad!

2009. dec. 23. 18:49
 7/9 anonim ***** válasza:
hat ilyen ufo feje van es tenleg nem tud enkelni szerintem igaza van az utolsonak az egy senki biztos valami rapper lehetsz hogy enyire nem ertesz a zenehez
2009. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
latszik hog mekkora senki meg le sem lehet tolteni xD
2009. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Még mindig nem tudod abbahagyni? Valami nagyon komoly baj lehet nálad! Azt hiszed nem tudom, hogy ugyanaz vagy, aki eddig írt?! Az írásodról fel lehet ismerni!

Annyira mondod hogy utálod Király Viktort, hogy kezdem azt hinni, hogy valójában kedveled, és csak így próbálod meg elfojtani magadban ezt az érzést. Ez esetben van egy javaslatom: pszichológus!!!

2009. dec. 30. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!