Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szigetfesztivál ennyi idősen...

Szigetfesztivál ennyi idősen érdemes?

Figyelt kérdés
Jelen pillanatban 15 vagyok és pár ismerőmmel mennénk,bár engem nem az ára tart vissza,hanem inkább,hogy ezt az árat ennyi idősen nem tudjuk telejsséggel kihasználni.Szerintetek menjek el most vagy inkább várjam meg a következőt ?

2014. ápr. 8. 19:31
 1/10 A kérdező kommentje:
És egyébként fiú vagyok
2014. ápr. 8. 19:40
 2/10 anonim válasza:
Mire gondolsz az alatt, hogy nem tudjátok teljességgel kihasználni?
2014. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Ha a zene miatt mész, akkor mindenképpen érdemes. Ha a fesztiválhangulatra vagy kíváncsi, nem biztos. Józanul elég kiábrándító lehet.
2014. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

régen jobb volt sokkal, ma már tényleg lehet olyan lett, hogy józanon nem jó


nálad fiatalabbak is szoktak menni, de szerintem ez nem feltétlen jó dolog


ha van egy zenész akit szeretsz nagyon, akkor simán megérheti, ha csak úgy mennél akkor nem feltétlen

2014. ápr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy nem jó, csak kiábrándító. De ezt is embere válogatja. Ha téged nem zavar, hogy mások ittasan jófejkednek, és mosolyogsz rajtuk, akkor ez nem igazán rontja a hangulatot. De ha úgy állsz hozzá a dologhoz, hogy ők az emberiség szennyei, mert berúgtak egy fesztiválon, és húzod a szád, nem fogod élvezni.
2014. ápr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
régebben tök más volt, pedig akkor is voltak ittasak, gagyi lett az egész már nem is járok oda
2014. ápr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Félreértés elkerülése végett én nem vagyok az alkohol ellen csak akikkel mennék ők nem olyanok...
2014. ápr. 14. 19:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel a Szigettel, hogy Európa összes a nyarat végigbulizó fiatalja idecsődül, csak isznak, drogoznak, fetrengenek a sárban, a sátrakból lopnak, összevissza szexelnek (nem mindenki, de sokan. Kit érdekel az AIDS?). Van néhány jó zenekar, de a többi program gagyi. És ha nem iszol (nem is fontos 15 éves alkoholmérgezéssel detoxba kerülni) akkor a saját .... fetrengőktől elfog az undor. Én várnék még 1-2 évet a Szigettel.
2014. ápr. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kronosz Olen válasza:

Szevasz! Én is 15 éves fiú vagyok és nem tudom eldönteni, hogy a Balaton soundra, vagy a sziget fesztiválra mennyek. A szigetről én is sok "rosszat" hallottam, de van egy két előadó akiket szívesen hallgatnék, de mint mondták a többi gagyi... :S


A balaton soundon ha bérletet veszel ingyen fürödhetsz a balatonban, de nincs sok jó előadó, pláne diákkedvezmény... :S


Nagy a dilemma de valószínüleg a szigetre megyek... vagy a Balatonra... vagy mit tudom én!


De azért neked jó szórakozást a nyárra! Hali!

2014. ápr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Hegyalja fesztivál volt tavaly jó.
2014. ápr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!