Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki tud küldeni akár...

Valaki tud küldeni akár szöveges dokumentumban (üzenetben) anyagokat hogyan olvassunk kottát?

Figyelt kérdés
Találtam pár oldalt neten, de ez kevés, nekem olyasmi kéne, mint "Kottaolvasás olyanoknak, aki totál hülyék hozzá" :D Soha nem tudtam kottát olvasni és végre változtatni szeretnék az életemen, hangszeren játszani és mindent alapoktól tanulni.

2014. márc. 28. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem menj el zene suliba! Iratkozz be es rogton elkezdhetsz tanulni kottat olvasni es az egesz szolfezst az alapoktol tanulhatod! En azt gondolom, hogy nem lehet megtanulni kottat olvasni egyedul! Ez olyan mint mondjuk a nyelv tanulas peldaul angolul se tudsz egyedul megtanulni olvasni ahhoz is kell tanar.
2014. márc. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!