Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit tegyek? Szeptemberbe lesz...

Mit tegyek? Szeptemberbe lesz 3 éve, hogy gitározok. Azt hiszem megy is . Járok zene iskolába is és egy táborba is ami csak a zenéről szól. Szeretek nagyon gitározni, a mindenemmé vált.

Figyelt kérdés

De mielőtt elkezdtem gitározni táncoltam sok évig. és azt hiszem az is monduk jól megy .A táncot akkor feladtam. Mivel a tovább tanulásnak köszönhetően nem volt rá lehetőségem. Már éve lassan, hogy nem táncolok. Hiányzik. Ma jött egy olyan gondolatom, hogy lehet a gitárt is felkellene adnom. Mégpedig azért, mert akárhányszor van fellépés mindig lemondom. Félek. Izgulok. Elkezdek nagyon fázni. és végem. Izzad a kezem. Fázós kézzel és izzadtal, lehetetlen gitározni. Viszont táncolni attól lehet. Most középsuliba vagyok 3. -os. Arra gondoltam hogy az érettséig után úgy is nagyvárosba megyek tanulni és ott folytathatnám a táncot, de igazából nem tudom mi tévő legyek. Tényleg.Ti mit tanácsoltok?? :))

(előre is köszönöm a válaszokat) 17L



2014. márc. 27. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem hagynám abba gitárt. Az első fellépésemen még én is rettenetesen izgultam. De miután a dobosunk körbeadta a laposüvegét, egyből elmúlt :D Tudom, hogy nem a legjobb megoldás, de azóta is mindig bevált. És a tapasztalat is sokat segít, én nem mondanám le a fellépéseket, valahol el kell kezdeni, és utána már könnyebben fog menni. Most nálam is eléggé háttérbe szorult a zenekarozás az iskolai dolgaim miatt, de az meg sem fordulna a fejemben, hogy lemondjak a gitározásról, szinte nincs olyan nap, hogy ennek ellenére legalább egy fél órát ne gitározzak :) 17/f
2014. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nekem nem hiszem, hogy segitene az ívás :D de valakinél bevállik ;) :))

az a baj, vagy is legalább is biztos közre játszik, hogy magamba lépek fel :/ és így azért nehezebb :/ a tábor nem sikára ujra elkezdődik, és a záró koncerten remélem, hogy most valakivel sikerül összehoznom egy közös darabot/számot:) lehet utánna már könnyebb lenne :))

köszönöm szépen a választ :))

és ha megkérdezhetem, te léptél fel magadba? :)

2014. márc. 27. 23:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!