Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » HTC One (1.7ghz, procik:4,2gb...

HTC One (1.7ghz, procik:4,2gb ram,4.7'',1980x1080) vs. HTC One mini (1.4ghz, procik:2,1gb,4.3'',1280x720) vs. LG Nexus 5 (2.28ghz,4,2gb ram,5'',1980x1080)? A HTC-ben megtalálható a beats audio, az LG-ben nem. Folytatás.

Figyelt kérdés
Ha zenére használnám a HTC sokkal, vagy csak egy kicsit jobb?One (116. 000) mini (92. 000) nexus 5 (98. 000ft). A nexus és a One szinte ugyan az, de ha nem sokkal (! ) jobb a beatsel akkor a nexus, ha jobb akkor one vagy one mini? Te melyiket választanád a helyembe? (Pénz nem számít, de persze minnél olcsóbb annál jobb)

2014. márc. 26. 19:39
 1/5 Skynet2042 válasza:
Szerintem one, mert az megis csak alu, benne van a beats ami ugy szol mint atom, az ultrapixelre meg akarki akarmit mondhat feler a tobbi telefonnal, plusz szerintem a nexushoz azt hiszem nincsen 25 gb dropbox ingyen tarhely. Most nezheted a szazalekomat de igazam van.
2014. márc. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bolya Belián válasza:
Szerintem vard meg amig a boltokba is megerkezik a htc one (m8) az sokkal jobb lessz kint az m7-es one a nexusnal pedig boven jobb
2014. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen sokkal jobbak lettek az adatai az m8-nak,de ha htc-t veszek akkor csak a beats miatt
2014. márc. 27. 15:02
 4/5 anonim válasza:

Nekem HTC One van! A beats technológiával még a gyári fülhallgatójával is nagyon szépen szól. Jó a hangzás, nem torzít, szépen adja ki a mélyeket, illetve a magas hangokat is. Nekem mind telefon, mind zenehallgatás terén igen bevált a készülék.

Most tervezek hozzá venni majd egy beats audio fülhallgatót is. Remélem még attól is jobb lesz a hangzása mint, gyári fülhallgatójával. :) Elvégre beats technológiával, beats audio füles már csak jól szólhat :D

2014. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ugyan a beats audióról megvan a véleményem, de így is a one-ra szavazok :D

mert ezt bár kevesen tudják, a beats audio úgy működik, hogy a telefonban van egy softweres tiltás, ami egyéb fülhallgatón gyengébb minőségben közli le a zenét, beatsre meg rendesen küldi...

2014. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!