Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy akusztikus gitáron a...

Gitarhero kérdése:

Egy akusztikus gitáron a nylon húrokat pengetővel kell pengetni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 19:51
 1/6 Thurston ***** válasza:
Mi az, hogy kell? Úgy utálom, amikor valaki megmondja, hogy hogyan KELL zenélni. Úgy csinálod, ahogy akarod. Bár szerintem akusztikus gitárt érdemesebb ujjal, ugyanis úgy sokkal több mindent lehet eljátszani. Egy csomó mindent nem lehet pengetővel. Míg ujjal bármit.
2009. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most ezen énis felkaptam a fejemet:D Nincs olyan hogy KELL. Ahogy érzed, és ahogy szeretnéd. Én a nylon húros gitáromat újjal pengetem szívesebben, meg pengetővel sok dolgot nem lehet megcsinálni, de ahogy jólesik úgy csinálod:D
2009. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2009. dec. 17. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:

nem pengetővel kell!

a klasszikus (nylon húros) gitárt kézzel KELL pengetni.

pengetővel csak acél húros gitárt pengetünk bár azon LEHET újjal pengetni is. ennyit gyerekek.

muszály megmondani hogy mit hogyan kell mert egy béna fajankó maradsz.

2010. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
talán azért kérdezte meg mert nem tudja te fajankó :D
2012. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pedig én már pengettem pengetővel nylon húros gitárt, és állítólag nem történt semmilyen katasztrófa:) egyébként muszáj, nem muszály :D
2012. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!