Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Öcsém összerágta a gitárpenget...

Öcsém összerágta a gitárpengetőmet. Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Nem akármilyen pengető volt, hanem egyenesen Max Cavalera dobta el egy koncerten, és elkaptam... de még bocsánatot sem akar kérni, pedig már 18 éves és neki állt feljebb. Annyira sajnálom ezt a pengetőt, direkt felfűztem bőrszíjra meg minden... soha többet nem lesz alkalmam Max-től kapni mégegyet

2014. márc. 19. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Heló!


Azt hittem 2-3 éve gyerekről van szó.... elég szemét dolog úgy ,hogy bocsánatot se kért és még kikérte magának. Egy nagyobbfajta letolás még ezek után se ártana neki. Én is kiakadnék, ha vlakai tönkretenné egy olyan dolgomat, ami ennyire pótolhatatlan.

Szeritnem próbáld meg rendbehozni, amennyire lehet, és egy kcisit gondold át, hogy oké, rossz, ami történt, de annyira azért mégsem, hogy sokáig ródj rajta - elvégre úgyse lehet változtatni, ami megtörtént, meg történt. Viszotn az öcséde jó lenne megregulázni, hasznára válna.

2014. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem baj, hátha George Fishertől majd kapsz egyet.
2020. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!