Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen fajta képek ezek?...

Milyen fajta képek ezek? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Találtam manapság néhány képet sztárokról az 50-es évekből, és sok rock and roll sztárnak a színes képe alatt a bal alsó sarokban volt egy sárga borító, amiből kikandikál egy lemez:

[link]


[link]


[link]


Kérlek, ha valaki tudja,milyen cég ez, vagy milyen cég készített ilyen képeket, akkor írja meg, mert nagyon hangulatosak ezek!!

(u.i.: ezek mind 57-ből vannak, akkor ez jelent valamit?)



2014. márc. 16. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt találhatsz több infót: [link]


1957 Topps Hit Stars Trading Cards: A kérdésben lévő '57-esek gondolom innen vannak. Az a sárga ikon elvileg a zenészeket "jelzi", mert ha jól látom a színészeknél valami piros jelzés van. Azt nem tudom van-e olyan oldal ahol ezek a képek jó minőségben is megtalálhatók, de ez a link szerintem jó nyom.

2014. okt. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!