Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metálosok! Nektek mi a vélemén...

Metálosok! Nektek mi a véleményetek erről az amatőr zenekarról?

Figyelt kérdés

Errefelé mindenki nagyon odavan értük, legfőkébb tinicsajok, bár jómagam is lány vagyok,

http://www.youtube.com/watch?v=tTf-b6bB8qA

Én nem értem, miért annyira különleges?:D Olyannak tartják magukat, meg olyannak mondják sokan őket, hogy világhírűek lesznek és autógrammot kell most kérni tőlük mert később sokat fog érni:D Ezen leesett az állam, szerintem ez egy teljesen átlagos egyszerű metalcore zenekar nem játszanak összevissza sok amatőr zenekarral ellentétben, de egyáltalán nem kiemelkedőek.


2014. márc. 10. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

már csak a kommentek alatt a nyáladzás is elég volt,utálom az ilyen ál-kemény ratyi metálkór bandákat.A szöveg is elég béna és semmit mondó.

A mai zenei világban annyi fos banda van,köh..asking..köh..bvb...köh..köh, hogy meg sem lepődnék ha ezek a fakezű barmok nemzetközileg is befutnának.Ettől függetlenül kinyalhatják a nagyvonalú seggem az autogrammjaikkal együtt.

2014. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a világhírhez először is egy normális kiejtést kéne begyakorolni mert rettentő...

a zene meg átlagosan átlagos valóban.. :D

2014. márc. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

bocsi ha hosszú lesz.:3.

Először hallom a bandát és első hallásra nem sok jött le nem egy Asking Aexandra vagy Suicide silence amibe azonnal szívszerelmes leszel.a szöveg szerintem is elég olyan hmm.nem tartalmas.:).és a csávó hangja se valami eget rengető ,a scream-az ami még elmegy de az instrument' na az teszi egyedül hallgathatóvá.xd de azonkívül nem valami nagy szám.és valóban nem ilyen egy igazi kiejtés.:)).összeségében olyan hogy nekem bejön és úgy elmegy és meghallgatom de ebből ha nekem kéne dönteni SOHA sem lenne világhírű METAL banda.:).(szerintem ha kivesszük a scream-es dolgokat akkor ez metalcore sem lenne...saját vélemény.bár én nem ehhez a metal stílushoz vagyok szokva hanem az 10000000x keményebb metalhoz.:'DD)

2014. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elsőnek üzenném hogy ne köhögjön az asking alexandriánál.:)).:33.de ízlések és pofonok
2014. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az 1000× kemény metál neked a suicide silence?
2014. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mert csak úgy mondom az ss egyáltalán nem metál és egyáltalán nem kemény :D
2014. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!