Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintem nagyon jó, imádom,...

Szerintem nagyon jó, imádom, elvont vagyok, two steps from hell?

Figyelt kérdés

ezek többféle zenéket csinálnak, mindenhova vagy nem is tudom, zene filmeket, és amúgy hiphop rnb-t szeretem, de ezek is nagyon bejönnek főleg két számuk és egymás után hallgatom őket. 22 éves csaj vagyok, imádomat a divatot, és hogy jól nézzek ki kondiba járok hogy még csinosabb legyek stb, szóval ez a két dolog olyan fura együtt egyébként is, de egyszerűen gyönyörűnek tartom ezt a zenét:

http://www.youtube.com/watch?v=d2hRTLdvdnk&list=RDXYKUeZQbMF0



és ez is nagyon jó:

http://www.youtube.com/watch?v=XYKUeZQbMF0


futni nagyon jó rá :)


Van akinek még tetszik?



2014. márc. 5. 13:45
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és még arra lennék kiváncsi milyen embereknek tetszik? miylenek vagytok? :) mert elképzelém szerint az ilyen nyomi kocka gyerekeket tudok , vagy már idősebbek XD de hát énsem vagyok az
2014. márc. 5. 13:52
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Téged sem az eszedért szeretnek az biztos.


Aki nem a modern világ által menőnek titulált,noha minőségileg szenny dolgokért rajong az már csak selejt ember lehet?

A naiv,felszìnes,agymosott generáció jó példája ez a kérdés..


Képzeld,a korosztályodba tartozó,kidolgozott testű,magas férfi vagyok.

Gyerekkorom óta csellózom,imádom a klasszikus zenét.

Barátnőim is mindig zenészek voltak,látom hogy már csak ott maradt pár normális..kár.

25/F

2014. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igazad lehet, az írásom végett is, de mivel nem magyarországon születtem és nőttem fel, ezért lehet néha értelmetlenül fogalmazok és hülyén hangzik amit mondok/írok, és most is fuseráltam. És ne az "ilyen" lányok miatt vegyél mindekit egy kalap alá, nem csak a zenészek között vannak normálisak.

A második mondatod szerintem teljesen fölösleges volt, mert egyáltalán nem így gondolom, és csak a különbségeket próbáltam magyarázni, hogy vannak az olyanok akik foglalkoznak a világ ezen területével, akit érdeklik hogy a nagyvilágban a mik mennek stb. akik adnak a külsejükre és ápolják, mint a kevésbé szociális, otthon ülő gépre fagyva, mást nem érdekelve szörnyecskés varázslós játékokat érdeklő más emberek, és hogy az utobbi ból jobban kinézném ezt, és igaz csúnyán fogalmaztam, és most is, de most másképp nem nem tudom le írni. Ezzel senkit nem akartam megbántani, de vannak ilyenek.

És hogy a szenny meg a menő meg mitutdom én miről beszélsz, tartsd meg magadnak, egyáltlán nem erről szól az ami engem érdekel. És nem is gondolj arra ami itt magyarországon folyik, had legyen, engem nem érdekel, itt tényleg inkább a szenny megy

2014. márc. 5. 17:24
 4/6 anonim ***** válasza:
En is szeretem a zenejuket(bocsi az ekezet hiany miatt,kulfoldi geprol irok).22 eves fiu vagyok,baroskent dolgozom Maltan,fokent rock-es vallfajai,drumstep,pschydelikus zeneket hallgatok,es mondhatni en is divatosan oltozkodom,ha annak szamit,bar ez relativ,kinek mi a divat.(H&M,New Yorker..) [link] ilyesmi hajam,es borostam van(csak nem oszul).En is jarok kondizni,es kulonos ismertetojelem,hogy mindig valamilyenszinu kockasingben vagyok.
2014. márc. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja es szeretem a muveszeteket,sorozatokat,filmeket,festmenyeket,pc jatekokat,es szoktam en is komolyzenet hallgatni.
2014. márc. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:)

ezt a divat-témát lehet vitatni, én csak röviden ennyit írtam, hogy nagyágyból tudjátok mire gondoltam ! de végül is a divat amit diktálnak és a stílus amit teszel vele :)


köszönöm a válaszod,nem semmi, nagyon jól leírtad, tetszett! és ilyen válaszokra is voltam kíváncsi :)

2014. márc. 6. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!