Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi az az egy zeneszám, amit...

Mi az az egy zeneszám, amit mostanában sokat hallgatsz és nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Nem érdekel, ha több van, nekem csak egyet írjon mindenki. :D Eredetileg az osztályommal akartam ilyen felmérést csinálni, de messze van a hétfő, szóval elindítom itt a neten is. Amúgy csak annyi célja van, hogy új előadókat és zenéket ismerjek meg, más nem nagyon :]
2009. dec. 12. 11:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Mostanában az Omnia a kedvencem, főleg az etrezomp-ni-kelted
2009. dec. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Igen, meghallgatom őket, ha szeretnél visszajelzést, akkor mostantól adok, mindjárt megírom az eddigi számokról a véleményem. :]
2009. dec. 12. 17:05
 13/24 A kérdező kommentje:

Imogen Heap - Headlock (High Contrast Remix): maradjunk annyiban, hogy nem az én stílusom, engem az ilyesmi zenék kicsit idegesítenek.


Inna - Fall: alapvetően nem vagyok képes női énekeseket meghallgatni, de ez egész kellemes szám volt.


Nightwish - Come cover me: nem rossz szám, rajzoláshoz elment a háttérbe.


Ákos - Dúdolni halkan: Ákost én eddig csak kerülgettem, de ez a szám tetszett, volt olyan rész, aminél végig futott a hideg a hátamon. Nem csak egyszerhallgatós lesz, az biztos.


Kaukázus - Tartós béke: tetszett ez is nagyon, pedig alig hallgatok magyar számokat... de most úgy néz ki kezdek kibékülni velük. :]


Sammy Kershaw - Louisiana hot sauce: elsőre valahogy furán hangzott, de bejött azért.


Omnia - Etrezomp ni Kelted: volt egy időszakom, amikor csak eféle zenéket hallgattam, szóval ez most nagyon kellemes nosztalgia érzést hozott, kedvet kaptam hozzá, hogy többet is meghallgassak az Omniatól.

2009. dec. 12. 17:17
 14/24 anonim ***** válasza:

You don't own me, Az elvált nők klubja című filmből.


http://www.youtube.com/watch?v=7K8SpqTT-Gs

2009. dec. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Muszáj kettőt írnom. :P


Lady GaGa - Bad Romance

Tinchy Strider Feat. Amelle - Never Leave You

2009. dec. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

A You don't own me az elején nem tetszett, de a szövege viszont nagyon...


Lady Gaga - Bad Romance: sose szerettem Lady Gagát, ezt a számot viszont nem bírom ki, hogy ne hallgassam meg újra és újra, pedig a falra mászom tőle. Az az buta refrén ["Rah rah ah-ah-ah! Ro mah ro-mah-mah Gaga Ooh-la-la!"] egyszerűen beleette magát a fejembe és nem tudom kiirtani, mindig csak azt hallom. :D


Tinchy Strider Feat. Amelle - Never Leave You: ez viszont nem tetszik, sajnos.

2009. dec. 13. 09:14
 17/24 anonim válasza:
Adam Lambert - For Your Entertainment (de az egész albuma jó:D)
2009. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Adam Lambert - For Your Entertainment: nem rossz szám, önmagában nem hallgatnám, viszont táncolni nagyon jó lesz rá. :D Előre érzem, hogy a szomszédaim hogy meg fogják utálni. XD
2009. dec. 13. 11:45
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Sonata Arctica - Fullmoon (bár ezt már évekóta, folyamatosan, lehetetlen megunni.)
2009. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
83%
Nekem Sonata Arcticától az Unopened jön be nagyon. (bocs az offért)
2009. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!