Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki az eredeti előadója és ami...

Ki az eredeti előadója és ami a szám címe a Desperado: Gyere és álmodj című számnak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Hát a Desperado eggyüttes.Ki más lenne?
2008. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez egy feldolgozás Te okos...:)
2008. júl. 21. 19:36
 3/5 A kérdező kommentje:
megvan: Chilly-Simply a love song
2008. júl. 21. 19:57
 4/5 Ivanhoe válasza:
2010. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Üzenem aki nem tud értelmezni egy rohadt kérdést, az olvassa át újra és újra, amíg meg nem világosodik, h talán értelmezni kéne....


Az első hozzászólónak pedig csak zárójelben: *eGYüttes (1 gy-vel írandó) Hova jártál te iskolába? Helyesen írni tudni nem szégyen. Nem úgy mint az írástudatlanság.


Aki meg szövegértésből gyenge volt, az nem tudom mit keres itt, miért nem vonszolja vissza magát az iskolapadba...


A kérdés úgy hangzott: Ki az EREDETI előadója a Desperado: Gyere és álmodj c. számnak?

Mivel köztudottan a Desperado csak FELDOLGOZZA (a hirtelen okosaknak is mondom) ezért nyilvánvalóan van ennek egy hivatalos külföldi verziója ami valóban a Chilly-től származik.

Nekem az jobban bejön.


Én meg azon töröm épp a fejemet, h a Táncolj! -nak meg melyik az eredetije, mert annnyira tudom, de mégsem...

Nem akar beugrani, pedig nagyon kikívánkozik. Francba.

Pedig külföldi slágerekben nagyon otthon vagyok.

2022. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!