Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ennek a számnak a címe?

Mi ennek a számnak a címe?

Figyelt kérdés
Van egy szám,nem tudom a címét. Mostanában(pár hónapja) kezdték el játszani a rádiók,picit ilyen katonai beütése van. A ritmust trappolás meg taps kíséri.

2014. febr. 25. 16:57
 1/5 anonim válasza:
2014. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=lmc21V-zBq0


Férfi vagy nő énekli? Gyors vagy lassú? Azért még csak tudsz mondani róla valamit... :)

2014. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Férfi,talán eminem az ő hangjára hasonlít, mivel rap-es stílusa van,de . Egyébként a kettő közül egyik sem,amit keresek az ennél sokkal keményebb(olyan az alap mint a we will rock you,queen, csak még annál is picit keményebb,ugye trappolás és taps),szóval nem ilyen lágy laza szám.
2014. febr. 25. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Eminem-Survival
2014. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 már én is néztem,de nem az.Egyébként Budai közép sulinak szalagavatóján az egyik osztály katonáknak öltöztek be és erre "táncoltak"(trappolás és taps kb. az egész meg alatta rap).
2014. febr. 26. 06:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!