Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismeri valaki rajtam kívül a...

Ismeri valaki rajtam kívül a Kalmah bandát? Ha igen mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Én nagyon megszerettem, egyik legkedvencebb bandám lett!

2014. febr. 10. 22:34
 1/4 sándorjános ***** válasza:
Én csak felületesen ismerem őket. Elég jó melódikus deathmetál banda, van pár számuk amit hallottam már. Kicsit olyan, mintha az Amon Amarthot ötvöznénk a Dark Tranquilityvel. Egyszerre van kezükben a DT misztikusabb, experimentálisabb szerkezete és az Amon Amarth szikársága, miszticizmusa (bár lehet tévedek, lehet, hogy fogalmuk sincs az északi mitológiához, csak én képzeltem be).
2014. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát...van benne valami amit mondasz, nem tudom az északi mitológiához mennyi közük van...szerintem nem sok, ők magukat csak úgy jellemzik, hogy "swamp metált játszanak" ami magyarul mocsár metál. Erről árulkodik jó néhány számuk is, a mocsár hangokkal és a szöveg is sokszor szól a mocsarakról. Én a mocsarakkal nem vagyok nagy barát de a zenéjükkel igen :D
2014. febr. 10. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:
..
2015. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocs, csak megjelelöltem a kérést, h ne felejtsek el utánanézni a bandának
2015. nov. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!