Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vajon elmerjek menni egy...

Attilaa097 kérdése:

Vajon elmerjek menni egy ilyen koncertre, vagy többre?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy egy kárpátia fellépésre vagy hasonlóra mint ami egy rock fesztiválon van.Biztos meresztitek a szemeteket hogy miért nem merek elmenni D:... Itt az lenne a probléma hogy félig roma vagyok,és kissé látszik is rajtam...De nagyon nem hasonlítok rájuk, sőt kifejezetten utálom a szokásaikat...Ugyhogy mondhatni magyarosan viselkedek nagyon,és kulturált vagyok.Még mielőtt leszólnátok gimnáziumba járok,és egyetem a cél.Csak hallotam 1-2 dolgot hogy eléggé rasszista dolgok szoktak lenni, ez engem nem is zavarna, mivel 99%-ba igazat adok a magyaroknak.Csak hogy nehogy belém is kössenek,mivel ugye félig az vagyok...Eggyik ismerősöm azt mondta bene merjem tenni a lábam oda,és nem rosszindulattal mondta..De én mégis megpróbálkoznék vele,mivel a rock és a metál zene az életem... Ugyhogy várnák nagyon sok választ,előre is köszönöm szépen!

2014. febr. 9. 11:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mit értesz azon hogy kemény mag?
2014. febr. 10. 19:28
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kötekedőket. Mert azért azt ne mondja senki, hogy egy koncerte a több száz vagy ezer ember azért megy, hogy cigányokat verjen. Ezt az atv-n vagy rtl klubon jól el lehet adni mert megteremtették és fenntartják hozzá a piacot, de a valósághoz nem sok köze van.
2014. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit? Vesszenek a cigányok!! Nincs se itt se a földön helyük!! Én ma tapasztaltam hogy ők még rosszabak mint a rasszisták,nácik,neonácik!Csak azért képes volt az "apámnak" nevezett személy összeverni mert hosszú (9cm es hajam volt) és hogy az punk! Semmi köze a punkhoz,de a tudatlansága ezt is jellemzi..Ugyhogy lefogott és lenyírta a hajam..És tudjátok mit mondok?Nem is bánom!! Mostantól gyűlölök minden cigányt, mert egy rohadt utolso féreg aljanépe!!Előitéletes erőszakos dögök, ha ők előítéletesek,akkor énis az leszek!OI OI OI OI! Vesszenek,takarodjanak el az országunkból nincs itt helyük!!!
2014. febr. 14. 12:08
 14/14 anonim ***** válasza:

A cigánygyerek levágatja a haját. Amikor hazamegy, odaszól az apjának:

- Apám, skinhead lettem!

Az apja jól pofonvágja. Odamegy az anyjához:

- Anyus, skinhead lettem!

Az anyja is pofonvágja. Odamegy a testvéréhez:

- Tesó, skinhead lettem!

Őtőle is kap egy nagyot. A cigánygyerek bemegy a szobájába, majd elgondolkozik:

- Még csak fél órája vagyok skinhead, de máris utálom a cigányokat.

2014. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!