Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik zenére...

Szerintetek melyik zenére gondolhatok? :D

Figyelt kérdés
Úgy kb. 2005-re, 2006-ra tippelek.. táborban voltam ( edzőtábor) és balettoztunk egy zenére, amit egy nő és egy férfi énekelt, nem emlékszem a szövegére, de arra igen, hogy talán gitárral kezdődik, viszonylag gyors az eleje és mondják benne talán refrénként, hogy I love you... tudom, hogy nem sok információt adtam meg, de ennyire emlékszem és hátha valaki tudja hogy miről beszélek.. :D kérlek segítsetek :)

2014. febr. 6. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, magyar szám-e, de ha igen, akkor a leírás hajszál pontosan ráillik a Neoton familia I Love You című számára.

http://www.youtube.com/watch?v=RpiCdskviJ4

2014. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dave4ever válasza:
Ha esetleg eldódolnád a dalocskát kicsit könnyebb lenne mert így nem tudok segíteni
2014. febr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!