Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Www. Karaokeparty.com?

Www. Karaokeparty.com?

Figyelt kérdés
Hogy működik ez az egész? Nem nagyon értem, főleg a párbajt nem. Énekeltem valkikkel és páran abbahagyták, "kijelentkeztek" és a pontjuk még akkor is ment fölfelé, én meg még énekeltem és az istenért sem akart följebbmenni. Ez csalás! :D És azt sem értem hogy honnan tudja a gép, hogy az én hanogomat most lejjebb vagy feljebb kéne vinnem? És arra sem jövök rá, hogy amikor éneklek, megjelennek azok a kis buborékok, alattuk van írva a szöveg, amit énekelni kell és össze vissza ugrálnak a színes csíkok, amik mutatják a hangmagasságot.

2014. febr. 6. 16:06
 1/1 anonim válasza:

azok a csíkok a hangszintet jelzik. ha jó hangszinten énekelsz akkor zöld agy kék és a buborékon van.

onnan tudja hogy milyen hangszinten énekelsz mert a mikrofonodon keresztül van egy alapmagasság amin ha énekelsz azt asszem közeepesnek érzékeli. én direkt vékonyan énekelek és akkor ha magas akkor tudok vékonyítani de ha mély a hang akkor leviszem a hangom könnyen és gyorsan. a többiben nem tudok segíteni.

2014. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!