Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen stílusú zenéket szerett...

Milyen stílusú zenéket szerettek, ki a kedvenv előadó, szám?

Figyelt kérdés

Children of Distance, Brains, Skilet pár száma számait szeretem a dubsteppeket Au5-Blossom <3, Deadmau5,Martin Garrix, Skrillex.

Ti?

Kor és nemet is légyszi!! :)

17/L


2014. febr. 4. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

CoDt én is nagyon szeretem. Skrillex-et is bírom. Mr. Missht Essemmet, BLRt is szoktam hallgatni. De mindent meghallgatok csak ne 1D vagy JB legyen.. az ilyeneket utálom.

12/L

2014. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sándorjános ***** válasza:

Szia! Én a metálon, rockon nőttem fel, de az utóbbi 3 évben rájöttem, hogy minden jó a maga módján.


Magyaroktól ilyesmiket hallgattam mostanában:

Quimby, Brains, Irie Maffia, Akkezdet Phiai, Punanny Massif, Road, Rosa Parks, Kerekes Band,


Külföldiekből: Nina Simone, Rebeka, The Clash, Razorlight, Radiohead, In Flames, Red Hot Chili Peppers, Gessafelstein, Björk, Quantic, Dark Tranquility, Sigur Rós, Florence and the Machine, Radio Moscow, La Femme, King Crimson, Rancid, The Cure,

2014. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sándorjános ***** válasza:
Elfelejtettem: 19/F
2014. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rap, Trip Hop, Fusion jazz, blues, funk, p-funk, soul. Amúgy csak amerikai zenét hallgatok.


Eminem a kedvencem, de akad más is. Tyler The Creator, Earl Sweatshirt, Dr Dre, Snoop Dogg, Tupac, Das EFX, Wu-tang Clan, Nine, Onyx, KRS One, Redman, Xzibit, NWA, Ice Cube, Run DMC, Cypress Hill, Nas, The Firm, Gorillaz, James Brown, Isaac Hayes, Grower Washington Jr, Herbie Hancock, Massive Attack, Skylar Grey, Cannonball Adderly, meg random előadókat, ha a sors úgy hozza :D

2014. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20:40 vagyok, 18/F ez lemaradt :D
2014. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!