Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet ennek a zenenek a...

Mi lehet ennek a zenenek a cime?! (FONTS! )

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon idegesit, hogy nem tudtam meg a cimet.. tuti, hogy mai slager, mivel tegnap ozone fm-en ment, es olyan volt mint a bulikban a minimal zene azt hiszem..tehat ami ott szokott menni..es volt benne trombita..aztan a szam felenel valami szöveg, amit egy lasi mondott angolul, azt hiszem olyasmi volt benne hogy "one day..." es mondta tovabb a szoveget ez kb 10 masodperc volt, azutan folytatodott a trombitas zene...ja es ez nem a reckoning song, ez teljesen mas volt.. tuti hogy 2013as szam.. cs ak sajnos nem tudom mrgkeresni az ozone fm listajan mert nincs is olyan :SS
2014. febr. 2. 08:41
 1/2 anonim válasza:
én is ezt a számot kerestem, és most véletlen megtaláltam:D http://www.youtube.com/watch?v=yzCWGGG2gQc&feature=kp szerintem erre gondoltál :)
2014. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj koszonom koszonom koszonom :D mar nem tudom miota kerestem eddig.. nagyon koszonoom :)
2014. ápr. 3. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!