Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Artic Monkeys-hoz hasonló jó...

Artic Monkeys-hoz hasonló jó banda?

Figyelt kérdés
artic monkeys, zene, jó zene, alternatív
2014. febr. 1. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod leírni a banda nevét?
2014. febr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elég sz@r napom volt miért kell állandóan fennakadni ezeken? Ha nem tetszik ahogy le van írva akkor ne írjál/írjatok ide semmit mert rohadtul nem vagyok rá kíváncsi. Szóval a lényeg: HA NEM A KÉRDÉSRE VONATKOZIK A VÁLASZOD AKKOR NE ÍRD LE. Bocsánat, hogy kihagytam egy C betűt.. de gondolom így is felismerted, hogy melyik bandáról van szó.

A 2. válaszolónak pedig köszönöm :)

2014. febr. 2. 10:38
 4/9 anonim ***** válasza:
2014. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Áhh csak elegem van a mai napból.

Köszönöööm :)

2014. febr. 2. 15:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Szabad tudni, hogy mi bánt? :\
2014. febr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát visszahívtak a volt sulimba, hogy tartsak előadást az egyetemi életről és felajánlották, hogy ha nem tudok hazamenni, akkor ott aludhatok. Ezt így szépen visszautasítottam, mert az egyik haverom megígérte, hogy eljön értem és haza visz. Elbúcsúztam este mindenkitől és akkor kaptam az sms-t, hogy nem jön értem. Mert tönkre ment a kocsija.. mondom oké.. visszakunyeráltam magam a koleszba. Reggel haza mentem és ott süvített el mellettem a haverom. Érdekes módon a kocsija működött. Ez kicsit sz@rul esett. A másik dolog meg az egyetem.. állandóan óraütközésem van és nem tudom hogyan pakolni már az óráimat.. Plusz még fel kéne vennem pár órát a kreditek miatt. Megbeszéltük páran, hogy ugyan azokat vesszük fel.. de egyikőjük sem ér rá, hogy ezt megbeszéljük. Még van 1 hetünk de akkor is. Ezen görcsölök most. Jah igen a harmadik dolog: Egész nap idegeskedhetek az egyik rokonom miatt mert nem mert kocsiba ülni ezért busszal ment dolgozni és 3 km-t kell sétálnia a munkahelyére. Ugye az ónos eső miatt.. koripája az egész környék. Hajnali 1kor végez és sétáljon megint annyit. Majd csak reggel jön haza de akkor is aggódok, hogy nem tudom.. elesik és eltörik valamije. Így röviden ennyi. Bocsi, ha lefárasztottalak idegileg.
2014. febr. 2. 17:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Queens of the Stone nagyon hasonló.
2015. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát főleg az új produkciók. Alex részt is vett az új QotSA új albumaiban, azért is vannak hatások az új albumon.
2015. ápr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!