Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen fejhallgatót vagy...

Milyen fejhallgatót vagy füllhalgatót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Max. 7000-t szánnék rá. Nézegettem, de nem tudom melyik milyen. Leírom amiket néztem, de bármi más jöhet!

Fejhallgatók: SENNHEISER HD 407 SONY MDR-V 150 PIONEER SE-MJ711 MAXELL 303517.00.CN Retro DJ

Fülhallgatók: PIONEER SE-CS22 SENNHEISER MX 375


2014. jan. 30. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan fontos a márka, arra ügyelj inkább, hogy ne legyen rajta bőr bevonat, mert az 1-2 év alatt elkezd foszlani. Inkább válassz sima szivacsosat.
2014. febr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez rajtad múlik de ha lehet PIONEER-t válassz! A Beats meg az ilyen divat-szarok nem érnek semmit, csak a pénzt öli bele az ember pedig a jól bevált márkák a nyerőek.


!!!!!!PIONEER!!!!!!!

2014. febr. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Véletlen pont az a Sennheiser van nekem, amiket felsoroltál. A HD407 egy nagyon jó fejhallgató, ha szerencséd van olyan 4500 forint körül megkapod (érdemes körülnézni mielőtt megrendeled, mert néhány bolt elég drágán adja). A kis MX 375ös csak pár napja van meg, nem rossz. Sőt, kifejezetten jó kis pár száz forintos fülhallgatókhoz képest, de nekem valahogy akkor se tetszik annyira, mint a HD 407. Úgyhogy én a nagy Sennheisert javaslom, feltéve ha csak otthon akarod használni. Egyébként meg a kis Sennheiser a legjobb. Igazából márkanévre a Sennheiser ezek közül kiugrik. Egy kategóriával jobb a Sennheiser, mint a többi. Igazából még drágább kategóriákban is kevés jobb akad, mint a Sennheiserek. Mondjuk 30 000 fölött már a Grado jobbnak számít a tesztek szerint, de nekik nincs ilyen olcsó modelljük. De még ott is tisztességgel képviseli magát a Sennheiser. Szóval szerintem HD407 :)
2014. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!