Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 21 ms lett a latency alaplapi...

21 ms lett a latency alaplapi hankártyán asioval ezt tudom tovább csökenteni valahogy egy 4-5 ezres hangkártyával mennyi lenne?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy konkrét típus és konfiguráció ismerete nélkül ennek a kérdésnek értelme lenne.

Felvételre kifejezetten ilyen célra készült külső hangkártyákat szokás használni inkább.

2014. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tehát az a lényeg hogy a legolcsóbb bolti kártya jobb-e mint a alaplapi realtek
2014. jan. 26. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom még mindig, mi neked a legolcsóbb bolti kártya konkrétan és milyen az alaplapi kártyád konkrétan, mert Realtek-ből is van pártucat legalább...
2014. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bármelyik 4-5 ezresre gondoltam és az alaplapim meg realtek hd
2014. jan. 26. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudja senki, hogy mennyi lesz a késés majd, mert ez nem csak a hangkártyától függ...


Töltsd le az asio drivert a mostani alaplapihoz ( www.asio4all.com ) és valami progival nézd meg a késést. Valószínűleg letudod vinni asioval ezt is hallható késénél kisebbre. Ha nem, akkor érdemes lehet venni egy másikat. 4-5 ezerért sem biztos, hogy annyival jobbat fogsz kapni. Ajánlanám a külső hangkártyákat vagy egy jobb szintén felvételre szánt belsőt gyári asival, de gondolom nincs rá lóvéd, ha 4-5 ért akarsz.


Szerintem gyakorlásra, erősítőszimuláció használatra, meg ötletek felvételére jó bőven egy alaplapi is asio4all driverrel. Ha komolyabban akarsz felvétellel foglalkozni, akkor komolyabb kártya kell hozzá. PL scarlett 212, már jó kezdés egy olcsó házi stúdióhoz...

2014. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztos jó kártya a Scarlett 2i2, de nem gitárra optimalizált.

Ha kifejezetten gitáros zenéket csinál, jobban jár szerintem egy Line6 UX1-el ezért a pénzért.

2014. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Talán ugyanannyi vagy estleg több. A pár ezres hangkártyák nem erre a célra lettek tervezve. Képzeld el ami fél milliós vagy akár egy milliós hangkártya akkor mi célt szolgál. Kicsit érdekes lenne, ha mondjuk Armin van Buuren realtek hangkártyával dolgozna:D
2015. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!