Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy koncerten készült videók...

Egy koncerten készült videók hangminőségét mivel javíthatom fel? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy koncerten és a képminőség még jó is, de a hang torz. Telefonnal vettem fel és lehet túl hangos volt, ezért rezonált be. Segítsetek kérlek a kedvenc zenekaromról van szó és nem hallom ki rendesen a számokat és a hangjuk is torz. Valahogyan biztos megoldható! Előre is köszi minden normális válaszolónak.
2014. jan. 26. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szinte biztosan túlvezérelt felvétel készült, tekintve a nagy hangerőt. A hiányzó zenei információt semmivel nem lehet visszaállítani, ez ilyen. Hangszínszabályzóval, ekvalizerrel lehet valami keveset enyhíteni talán, erre látok esélyt. Nagyon profi studiós szűrőkkel talán valamivel többet lehet tenni, de egyrészt olyanod úgysincs, másrészt azzal is erősen korlátozottak lennének a lehetőségek.
2014. febr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :/ Nagyon kár értük:/
2014. febr. 20. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!