Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik programmal és hogyan...

Melyik programmal és hogyan lehet MIDI zenét transzponálni?

Figyelt kérdés
Van pár midi zeném, amelyeket szeretnék a számomra legmegfelelőbb hangmagasságra transzponálni de nem tudom, hogy milyen programmal tudnám ezt megtenni úgy, hogy a végeredmény is jó legyen, vagyis ha elmentem a fájlt, akkor az olyan lessz mint amilyent szerettem volna. Az Able Midi Editor nevű programmal tudom, hogy lehet ilyent csinálni de az egyrészt demo verziós, másrészt nem találom egyetlen fájlmegosztó oldalon sem. Kérem aki tudja, hogy a problémát mivel lehetne megoldani jelezze illetve aki próbált ilyent és működött is az is. Köszönöm!
2014. jan. 23. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Fruity loops. Azzal beilleszted a midit -> piano roll -> és a CTRL + fel+le nyilakkal tudod az oktávokat váltani
2014. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kipróbálom. És azzal el is tudom menteni?
2014. jan. 31. 16:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!