Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitár erősítőt vegyek?

Milyen gitár erősítőt vegyek?

Figyelt kérdés
Haverok már ajánlottak párat és a véleményeteket szeretném kikérni melyik lenne a legjobb otthoni gyakorlásra. Roland Cube 15x, Fender Mustang 1, Peavey Vypyr 15. Ezek közül melyiket érné meg leginkább megvenni? Esetleg, ha más erősítőt tudtok ami kb ebben az ár kategóriában lenne és jobb azt is megköszönném.

2014. jan. 23. 12:10
 1/8 Apocalypse. ***** válasza:

van nekem is egy peaveyem, tényleg jó cucc. De attól függ a dolog mit akarsz játszani.

A roland se rossz dolog. Esetleg amit még ajánlhatok az a Orange-k még. Nekem pl a Fender egyáltalán nem kéne.

2014. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Leginkább ilyen Billy Talent, Rise Against, Breaking Benjamin féle zenék. Az a baj nem tudok konkrét stílust mondani, remélem valamennyire tudtam válaszolni a kérdésre.
2014. jan. 23. 14:03
 3/8 Apocalypse. ***** válasza:
Szerintem Peavey akkor
2014. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Megírnád milyen gitárod van így nehéz válaszolni :D De breaking benjaminra szerintem egyik sem túl jó... A fender főleg nem... Szerintem vegyél egy Line6 Spider IV 15-t vagy egy olcsó de jó tiszta csatornás erősítőhöz egy multieffektet. Remélem segítettem :)
2014. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy Vintage V100-am van. Meg most képbe jött egy másik erősítő is egy Crate gx-60. Esetleg arról valami vélemény?
2014. jan. 23. 21:49
 6/8 anonim válasza:
Nekem is V100-om van :D 4-es vagyok. Így főleg ajánlom a Line6-t, próbáltam már vele sokat.
2014. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszönök mindenkinek minden választ. Akkor valószínűleg beszerezek egy Line6-ot. :)
2014. jan. 23. 22:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Még nézd meg a Laneynek van egy 15 wattos effektezős erősítője, 35be adják újonnan. Pöpec cucc. :D
2014. jan. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!