Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a zene?

Melyik ez a zene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Na csináljunk egy kis nevetést mára, amit kössünk is gyorsan össze a hasznossal. Még régi emlékeimben él egy zene, na most vagy spanyol-angol, vagy simán spanyol szövege volt, diszkó hangzásban, egy női hanggal.Megpróbálom "fonetikusan" leírni, ezen lesz nevetés, de hátha:


"Vamos of the para the song

via the more ala so fiesta"


Valami ilyesmi, nekem sem kell leírni mennyire nehéz ez így, én már feltúrtam a netet is, de semmi siker. Aki jót nevet egészségére, aki tud segíteni, ne tartsa vissza és köszönet neki.



#zene #disco #spanyol angol
2014. jan. 21. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, de ez nem az, kerestem már a "Vamos" és a "Fiesta" szavakra is, de arra sem dobta be amit keresek, a dallama itt van a fejemben, de a dalszöveg sajnos nincs.
2014. jan. 21. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Szívesen segítenék, de nekem gyanús hogy ez lenne a szöveg ahogy írod. Ennek így semmi értelme sem angolul, sem spanyolul.

Viszont ha megvan a dallam, akkor vannak ilyen dallamfelismerő oldalak, ahol elég ha beledünnyögöd a dallamot, akár szöveg nélkül, és lehet hogy megtalálja amit keresel.

Melyik évből, vagy milyen régről való ez az emlék?

2014. jan. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1990-2000 között biztosan hallottam, sajnos erről sincsenek pontos infóim.
2014. jan. 22. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!