Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mr. Busta miért olyan nagy szám?

Mr. Busta miért olyan nagy szám?

Figyelt kérdés

10 éve rap-et hallgatok, ismerem az összes műfajt szinte, de két jó rímje nincs a srácnak, mégis mainstream, amikor pl. egy Akkezdet Phiai például 2 sor alatt lekörözi az egész munkásságát.

Ha a wankster (álgengszter) rapjéről van szó, a Killakikitt 2 sor alatt ismét lekörözi a teljes munkásságát.

Miért hallom azt, hogy szinte az összes arc az utcán, ezt a tömegzenét kedveli?

Még az alapokkal annyira bajom nincs, de hogy két sort nem bír összerakni...


Idézek PKO-tól

"Mi hozzuk az új flowt és leváltjuk a régit,

Mert tévhit, hogy a tehetséget mennyiségben mérik! "


2014. jan. 21. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem nagy szám, egy darab számát se hallottam.
2014. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy szám, sőt... de a Killakikitt sem nagy, az is csak álkeménykedős rap, de nekik legalább jó alapokat cisnál az Aza. Na, de az AKPH, na ők már valami, ők aztán vágják mitől durran a hip-hop
2014. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kiazmiaz?
2014. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mondjuk ezt a számot szeretem a killakikittől

http://www.youtube.com/watch?v=AII9a7UeJX8


de pl ennek az akph-nak még csak a nyomába sem érhet:

http://www.youtube.com/watch?v=w9wlj9M0cH4

2014. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"a Killakikitt sem nagy, az is csak álkeménykedős rap"


Nem mondtam egy szóval sem, hogy nem, de akkor is, Mr. Busta-nak olyan szövegei vannak mint egy 10 éves gyereknek...


"Mindenki RTM akar már lenni

Ahhoz még egy jópár zsíroskenyeret kell enni"


"ezt a tempót egyedül csak én bírom

az összes papagájt szétkúrom"


Úgy beszél a csajokkal, mint a kutyákkal...

Mit szeretnek ezen, komolyan?

Vagy annyira el******* a generációnk értelmi szintje, hogy nem bírják felfogni, hogy ennek mondanivalója nincs?

Nézzünk már egy Fankadelit (igaz, ő is featelt Bustaval), aki kiáll a szegényekért, és a politikai problémákról képes rappelni, és már tizenvalahány albumja ki jött, és még mindig tolja rendesen, mint régen! Ő egy tehetség a rapben, és kijelentem nyíltan, hogy Feri a magyar rap királya... Miért nem őt hallom hallgatni, vagy AKPH-t, Funktasztikust, és a többit? :S

2014. jan. 21. 18:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Busta bácsinak egyetlen egy száma van, ami bejön - átjön.

Az pedig a Nem nézek vissza.


A többiben lenézi a nőket, mindenféle utolsónak írja le és nekem abszolút nem szimpatikus az efféle nézet.

Lehet csalódott és vannak akik ezt zabálják, de nem minden NŐ holmi szajha.

2014. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a munkásságát, Da Flava, Kamikaze, aztán Fankával, most az RTM... Azért kb. 2010-11 ig az egyik legjobb rapper volt, azóta inkább egy divatszar lett, az ilyen hulladék szutyok csajozós nótával, mutatom a fukkot meg stb. szarral... Meg az, hogy lekörözi a teljes munkásságát az egy vicc, amíg volt Kamikaze addig egy Killakikitt vagy Kezdet simán egy szinten vannak, sőt talán a Kamikaze még jobb is tőlük. De hát ugye Busta mára csak egy kamugengszter, egy keménykedő veréb lett, és a sok tizenévesek ettől érzik magukat keménynek, káromkodás, gengszterkedés stb... Hol értik az ilyenek a mondanivalót meg a lényeget?
2014. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kamikaze is funktasztikus miatt volt, csak ő annyira jó, hogy még busta sem tudta elrontani.
2014. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*volt jó*
2014. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!