Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Helósztok! Valaki alappal?

Helósztok! Valaki alappal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Röviden annyit, hogy szoktam néha néha szövegeket irogatni, és hozzájuk leszedni egy alapot. Gondoltam arra hogy csinálok, de nem jött össze mert az FL Studio bonyolultabb mint hittem,(helyesírás 5..) és mást se nagyon találtam már. Valaki esetleg tudna egy oldalt vagy egy programot ahol tudok csinálni vagy leszedni ingyenes alapokat? RAP szöveghez kéne. Előre köszi a válaszokat!



2014. jan. 13. 20:39
 1/5 anonim válasza:
2014. jan. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nagyon egyszerűen kezelhető, látványos diszkóstílusú zeneszerkesztő a MAGIX Music Maker.

A program alján található fájlmenedzser kereshetjük meg kedvenc zenéinket, majd egérrel megfogva és bedobva a szerkesztő felső részébe vehetjük használatba.

Ugyanezzel a módszerrel AVI animációkat, vagy szöveget is behelyezhetünk a felső részbe.

Az eredmény: egy professzionális videoklip.

*

[link]

2014. jan. 14. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2014. jan. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nahh itt vannak azok az alapok,amik a kezdetekhez kellenek..Nyomj a linkre és nyomd a szöveget:

* * *

[link]

2014. jan. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kösöznöm az eddigi válaszokat, de én arra gondoltam, hogy mivel egy rap alapot lehet csinálni. Mint például ez(ek) itt: http://www.youtube.com/user/SADIKBeatzTV


Szóval ehhez hasonló alapokat. :) Azért köszönöm az eddigi válaszokat :)

2014. jan. 19. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!