Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rekedtes hangú, nem Bonnie...

Rekedtes hangú, nem Bonnie Tyler, aki v. mi Desire-ről énekelt? De lehet, hogy nem is azt mondja? Mi a szám címe és ki az előadó? Könnyítsetek szenvedéseimen!

Figyelt kérdés

4 napja nem jövök rá, melyik az a rekedtes hangú énekesnő a múltból, aki nem a Bonnie Tyler.'80-as évek az tuti.Az a baj, hogy nem is értem, hogy mit énekel, így meg a szövegen keresztül sem tudok rákeresni.Ti ri ri ti ri riri szünet ti ri ri ti ri riri szünet She' got only day desire...and she want you and she kiss you....and know just what it....she's got on a day desire....Ti ri ri ti ri riri szünet ti rir ri ti ri ri ri szünet

Bocsi:) Biztos röhejes.


2014. jan. 13. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg nem ezt a dalt énekelte valaki?

http://www.youtube.com/watch?v=0meTY7YjqWk

2014. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem :) Ez egy férfi és vagy 25-30 évvel korábban volt sikeres, mint amit én keresek...de már teljesen az idegeimre megy, hogy nem találok rá!


Az egy dinamikus szám, amit én kutatok és egy nagyon kellemes, enyhén rekedtes hangú nő énekli.

2014. jan. 16. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Hellóka! Nem rekedtes, de ez jutott eszembe :


GALA - Freed from desire

2016. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!